پاسخ به پرسش‌های متداول

وارد سایت دکترموبایل شوید. روی گزینه سفارش ها کلیک کنید. در این قسمت با کلیک بر روی جزئیات میتوانید کد رهگیری پست را مشاهده کنید و در قسمت سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و با کلیک روی ذره بین زرد رنگ، وضعیت دقیق سفارش خود را مشاهده نمایید.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانیدسفارش خود را ثبت کنید. سفارشات شما در روزهای کاری و در زمان کاری به سرعت رسیدگی و پردازش خواهند شد.
در صورتی که کالایی مشمول مهلت تست فنی یا اصالت کالا باشد و توسط کارشناسان دکترموبایل کالا، دارای ایراد یا مشکل فنی غیرقابل رفع تشخیص داده شود، کالا مرجوع و وجه مشتری در اسرع وقت بازپرداخت خواهد شد.لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل به صفحه شرایط و قوانین مراجعه کنید.
در بعضی مواقع بصورت دوره ای و مناسبتی کد تخفیف از طرف فروشگاه به مشتریان ارایه میشود در هنگام خریدبا وارد کردن کد تخفیف ، تخفیف شما روی فاکتور شما اعمال می شود.
گاهی ممکن است که چنین اتفاقی بیافتد اما ظرف مدت 72ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد شماره تراکنش نا موفق شما قابل پیگیری میباشد .
شما از طریق خرید کالا می‌توانید امتیاز بگیرید.
بله؛ اما هدف دکتر موبایل این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید با مراجعه به شعبات دکتر موبایل میتوانید خرید خود را انجام دهید .
اگر موقع تحویل، متوجه شوید که اشکال در بسته بندی محصول است، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و موضوع را بلافاصله به واحد فروش اطلاع دهید. در صورتی که پس از تحویل گرفتن و باز نمودن بسته بندی، متوجه اشکال شدید، تا 2 روز کاری نسبت به عودت کالا به واحد فروش اقدام کنید.
آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی 48 ساعت پس از دریافت کالا،به خدمات پس از فروش دکتر موبایل ،از طریق فرم استرداد محصول اطلاع داده شود. برای استفاده از گارانتی، باید کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
ارسال مرسولات با استفاده از پست تقریبا در حدود 4 الی 7 روز کاری , ارسال مرسولات با استفاده از تیپاکس تقریبا در حدود 2 الی 3 روز کاری زمان احتیاج دارد.